Bez nazwy‎ > ‎

2018.04.27 - 29 - Rekolekcje "(W)STAŃ i SŁAW w Gosławicach

opublikowane: 8 cze 2018, 00:36 przez KSM Bobowa   [ zaktualizowane 9 cze 2018, 01:38 ]
W ostatni weekend kwietnia w domu rekolekcyjnym sióstr Kanosjanek w Gosławicach odbyły się ogólnodiecezjalne rekolekcje organizowane przez KSM DT "(W)STAŃ I SŁAW". Postacią przewodnią tych rekolekcji był św. Stanisław Kostka jeden z patronów KSM. Z naszego oddziału w rekolekcjach udział wzięło 10 osób, nie zabrakło także osób z innych parafii dekanatu mowa o Siedliskach i Korzennej. Ogólnie zaś uczestniczyło w
https://photos.app.goo.gl/keMZwYq9zDjFHmXz6
nich 50 osób z całej diecezji. W trakcie rekolekcji uczestnicy mogli wysłuchiwać ciekawych konferencji, był czas na pracę w grupach, a także na modlitwę i integracje. 

27 - 29 kwietnia - Rekolekcje "(W)STAŃ i SŁAW w Gosławicach
W ostatni weekend kwietnia w domu rekolekcyjnym sióstr Kanosjanek w Gosławicach odbyły się ogólnodiecezjalne rekolekcje organizowane przez KSM DT "(W)STAŃ I SŁAW". Postacia przewodnią tych rekolekcji był św. Stanisław Kostka jeden z patronów KSM. Z naszego oddziału w rekolekcjach udział wzięło 10 osób, nie zabrakło także osób z innych parafii dekanatu mowa o Siedliskach i Korzennej. Ogólnie zas uczestniczyło w nich 50 osób z całej dieczji. W trakcie rekolekcji uczestnicy mogli wysłuchiwać ciekawych konferencji, był czas na pracę w grupach, a także na modlitwe i integracje. 

Co mogę powiedzieć o rekolekcjach?  Przede wszystkim fajna atmosfera. Wspaniali ludzie, świeżo poznani, bardzo otwarci i ciepła woda do 23. 

Irek
Comments