Bez nazwy‎ > ‎

2017 26.09 -Rada Kierownictw w Starym Sączu

opublikowane: 10 gru 2017, 14:25 przez KSM Bobowa   [ zaktualizowane 11 gru 2017, 11:40 ]
Dnia 26 września 2017 r. uczestniczyliśmy w okręgowej Radzie Kierownictw w Starym Sączu. Nowy rok formacyjny to czas nowych wyznań do których się trzeba odpowiednio przygotować i temu od lat służą właśnie tzw. okręgówki. Tego roku nasz oddział reprezentowały 3 osoby, a konkretnie prezes oddziału Wojciech Radzik, nowy skarbnik Grzegorz Job, a także nowy ksiądz asystent Damian Płaza. 
https://photos.app.goo.gl/iFAoDfAKP7hcMKkk1
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią w kaplicy przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego, której to przewodniczył nowy asystent zarządu ks. Marcin Baran. Następnym punktem programu było spotkanie robocze w salce na plebanii, poprowadzone przez zarząd KSM DT. W trakcie naszego spotkania zapoznaliśmy się z kalendarium wydarzeń jakie nasz czekają w najbliższym roku formacyjnym 2016/17. Omawialiśmy także nowe inicjatywy które proponuje nam od bieżącego roku obecny zarząd. Nie zabrakło pracy w grupach i wspólnej dyskusji na wskazane przez organizatorów spotkania konkretne tematy. Przekazaliśmy również swoje uwagi odnośnie tych problemów które jako oddziały Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży dostrzegamy w swoje pracy na co dzień, wskazaliśmy na co wedle naszej opinii nowy zarząd powinien zwrócić szczególną uwagę.
Było to nasze pierwsze tego typu spotkanie z wybranym ponad pół roku wcześniej nowym zarządem KSM DT podczas zjazdu diecezjalnego w Tarnowie. Podsumowując całe spotkanie należy je uznać za dobre, rzeczowe i bardzo konkretne, jesteśmy po nim pełni optymizmu i gotowi na kolejny rok formacji bo jak mówi tegoroczne hasło przewodnie:

 #BezFormacjiNieMaAkcji!
                                                                                                                           Wojtek
Comments