Bez nazwy‎ > ‎

2017.11.3-5 - Szkolenie I stopnia KSM w Czchowie

opublikowane: 10 gru 2017, 15:31 przez KSM Bobowa   [ zaktualizowane 11 gru 2017, 11:43 ]
W pierwszy listopadowy weekend, czyli w dniach 3 - 5 XI 2017 r. odbyło się kolejne szkolenie I stopnia KSM. Tym razem zorganizowano je w ośrodku Ruchu Światło - Życie "Efez" w Czchowie. Z Bobowej na to szkolenia pojechała znacznie większa liczba osób niż tydzień wcześniej, a dokładnie szóstka młodych ludzi.
https://photos.app.goo.gl/4YnXOdUu9VrXUX5q2
Byli to Konrad Święch, Konrad Warzecha, Piotr Turek, Paweł Kopka, Szymon Kędzierski oraz Patrycja Ziomek. Tak duża liczba osób z naszego oddziału która postanowiła wejść na drogę rozwoju  w KSM -ie oczywiście nas bardzo cieszy i mamy nadzieje że w przyszłości również nie zabraknie odważnych młodych serc chcących odpowiedzieć Bogu na jego wezwanie. Ogólnie zaś w całym szkoleniu udział wzięła również ogromna liczba młodych ludzi, bo aż 60 osób! 

Na szkoleniu uczysz się o przeszłości, tożsamości i rzeczy związanych z KSM - em. Szkolenie pozwala także zbliżyć się do Boga. Na szkoleniu można poznać wielu niesamowitych ludzi. Ogólnie jest bardzo fajnie, jedyne co można by dodać to więcej wolnego czasu. 

                                                                                                                        Konrad
Comments