https://goo.gl/photos/KvJWUMLK8MYcVDSm6
W sobotę 11 lutego 2017 r. w Pustkowie - Osiedlu, odbyła się kolejna edycja podejmowanej od kilku lat przez tamtejszy oddział KSM inicjatywy ewangelizacyjnej, czyli tzw. „Walentynki dla Jezusa”. Na tym spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego oddziału oraz młodzieży z innych parafii naszego dekanatu. Jedni pojechali jako zwykli (niezwykli J ) uczestnicy inni zaś, jako goście specjalni. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława biskupa, gdzie uczestniczyliśmy we wspólnej Eucharystii. Dalsza część spotkania odbyła się w pobliskiej szkole na hali sportowej. Tam mogliśmy uczestniczyć w ewangelizacyjnym koncercie. Prawdziwy rap na chwałę Pana zafundowali nam nasi KSMowicze, czyli Marcin i Łukasz (wspomniani wcześniej goście specjalni J) oraz ks. Jakub Bartczak. Ostatnim punktem całego wydarzenia było spotkanie z najważniejszym gościem naszego spotkania, czyli z Jezusem Chrystusem obecnym wśród nas w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie poprowadził ks. Tomasz Rąpała rektor WSD a oprawę muzyczną zapewnił klerycki zespół Genezaret.

Podsumowując całe spotkanie pragnę wyrazić uznanie dla młodzieży KSM Pustków – Osiedle za organizacje całego przedsięwzięcia. Osobiście uważam to wydarzenie za godne polecenia i tych, którzy w tym roku nie byli serdecznie zapraszamy za rok.

P.S: Podziękowania również dla s. Krystyny z Białej Niżnej, oraz dla ks. Jacka Chmury wikariusza z parafii w Kąclowej za pomoc w kwestii transportu do Pustkowa.

Wojtek