https://picasaweb.google.com/101345892760168178950/DiecezjalneSpotkanieMOdziezyWNowymSaczu
7 grudnia 2013 r. w wigilię Niepokalanego Poczęcia NMP zostało zorganizowane Diecezjalne spotkanie dla młodzieży.

Z naszego oddział KSM  mnóstwo ludzi było zainteresowanych tym wyjazdem. W efekcie wybraliśmy się aż dwoma środkami transportu. Po wstępnych zapisach na liście znalazło się 6 osób, ale w drodze eliminacji chorobowej i innej (nieznanej) do chwili wyjazdu zostało 3 (Ks. Tomasz - kierowca nr 1, Marcin Hebda - pasażer, Anna Szczepanek - kierowca nr 2) W sumie to zmieścilibyśmy się do Smarta, no ale jak widać kryzys paliwowy nas nie dotyczy :-D,

Marcin już na początku spotkania wkręcił się w pilnowanie porządku podczas spotkania i w związku z tą pracą jako wolontariusz otrzymał specjalny identyfikator (patrz na zdjęcia). Jak również widać na zdjęciu latał (air) gdzie trzeba - najczęściej zamykał drzwi, żeby ciepło nie uciekało.

W trakcie spotkania słuchaliśmy konferencji, dużo śpiewaliśmy uwielbiając Jezusa podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Był też lekki posiłek i herbata. Zwieńczeniem spotkania była Eucharystia.

Ks. Tomasz

Ps. Zdjęcia wykonałem osobiście techniką cyfrową, wykorzystując do tego moją wypasioną Nokię C2-01 z aparatem 3,2 mega pixela. Dziękuję za podziw :-D Przy okazji Marcin uświadomił mi, że nasz tel KSMowy nie ma w ogóle aparatu.