Po kilku miesiącach ciężkiej pracy wreszcie możemy oficjalnie ogłosić, że mamy swój aneks kuchenny i łazienkę.
Rozpoczęliśmy nasze cotygodniowe spotkanie w piątkowy wieczór różańcem i Mszą św. po czym przeszliśmy do salki formacyjnej. Nie obyło się bez gości, dziękujemy za przybycie Angelice Biernat - zastępcy prezesa KSM-u DT, Pani Teresie Pres, która przez cały czas budowy, wspierała Nas przede wszystkim duchowo ale również finansowo i Państwu Elżbiecie i Piotr Hebda za pomoc, pracę i poświęcanie każdej, wolnej chwili w przebudowie pomieszczeń - BÓG ZAPŁAĆ. Warto również wspomnieć o Pani Zdzisławie Iwaniec, która podobnie jak Pani Teresa Pres zadbała oto, abyśmy mieli środki pieniężne na meble aneksu kuchennego oraz łazienki - DZIĘKUJEMY !
Pierwszym punktem programu była wspólna modlitwa, podziękowania oraz nadanie patronatu salom, tak więc mamy między innymi kuchnię Św. Franciszka czy też "betlejemkę" bł. Karoliny Kózkówny. Po oficjalnym otwarciu, przyszedł czas na wspomnienia z budowy oraz upragnione jedzenie, stąd też dziękuje KSM-owiczom za pomoc w kuchni i przygotowanie ciast. W międzyczasie Mateusz bardzo ciekawie przedstawiał etapy powstawania obu pomieszczeń. Kiedy już wszyscy spożyli posiłek, nastał czas na zabawy i gry. Niektórzy odeszli z zaczerwienionymi policzkami, niektórzy nauczyli się podrywać :) mówiąc ogólnie, nie było nudno. Po takim mini pogodnym wieczorku, przyszedł czas na uwielbienie. Był to czas, w którym dziękowaliśmy Panu Bogu za wszystkie łaski i dobra, którymi Nas obdarza. Rozważania poprowadziłem ja i Łukasz, a Anka grą na gitarze nadawała charakter całemu spotkaniu z Chrystusem.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za przybycie. Dziękuje KSM-owiczom za pracę przy budowie aneksu oraz remoncie łazienki. Mamy nadzieję, że przyszłe pokolenia będą godnie korzystać z tych dóbr.

Marcin Hebda