12 maja 2012 r. w sobotnie popołudnie w Łabowej (między Nowym Sączem a Krynicą) KSM-owicze i ks. Asystenci diecezji tarnowskiej spotkali się na majówce aby modlitwą i zabawą chwalić Pana Boga również przez Maryję.
W sumie zjechało się ponad 140 osób. To spotkanie integracyjne rozpoczęło się w murowanej Cerkwi w Łabowej o godz. 16.00 Msza św. koncelebrowaną przez 4 kapłanów Asystentów parafialnych oddziałów KSM. Po Eucharystii uwielbialiśmy Jezusa podczas adoracji i nabożeństwa majowego. Modlitewne spotkanie zakończyło się pantomimą przygotowaną przez Oddział KSM Bobowa. Pantomimą była streszczeniem życia Matki Bożej. 
Po godz. 18.00 udaliśmy się pod wiatę na Feleczynie. Tam była wspólna zabawa taneczna z zespołem. Można było się posilić upieczoną kiełbasą. Wspólna zabawa zakończyła się oficjalnie o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, ale najwytrwalsi zostali aż do godz. 22.15, aby bawić się jeszcze przy skocznych kawałkach. Spotkanie było zorganizowane prze Zarząd diecezjalny KSM przy czynnym współudziale Oddziałów z wielu miejscowości.